Contact en medewerkers

Contact

Vocvo vzw
Frederik de Merodestraat 27, 2800 Mechelen
Tel.: 015 44 65 00
Fax:  015 44 65 01
vraag@vocvo.be

Vocvo ligt op ongeveer 15 minuten wandelafstand van het station van Mechelen [Google Maps]

 

Algemeen telefoonnummer

Vocvo is telefonisch bereikbaar op het nummer 015 44 65 00:

  • van maandag tot vrijdag: van 9 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 16.30 uur
  • op vrijdagnamiddag: van 12 tot 16.30 uur is het onthaal telefonisch niet bereikbaar. Onze medewerkers kan je dan wel bereiken.

 

Rekeningnummer

IBAN: BE44 0682 1258 7045
BIC: GKCCBEBB

 

Medewerkers

Directeur

Inge Van Acker
inge.van.acker@vocvo.be
Gsm: 0499 39 04 61
 

Coördinatoren

Carolien Fuchs
Coördinator Team Pedagogische Begeleiding
carolien.fuchs@vocvo.be
Gsm: 0476 37 73 35
 

Marjolein Rammelaere
Algemeen coördinator onderwijs aan gedetineerden
marjolein.rammelaere@vocvo.be
Gsm: 0473 72 54 87

 

Team Pedagogische Begeleiding

An Cloet
Pedagogisch begeleider
an.cloet@vocvo.be
Gsm: 0497 40 92 03
015 44 65 15
 

Elke Vanderfeesten
Pedagogisch begeleider
elke.vanderfeesten@vocvo.be 
Gsm: 0484 71 98 85
 

Charlotte Heremans
Pedagogisch begeleider
charlotte.heremans@vocvo.be 
Gsm: 0494 70 91 60

 

Liesje Liagre
Pedagogisch begeleider
liesje.liagre@vocvo.be 
Gsm: 0494 08 93 13

 

Els Van den Bossche (afwezig)
Pedagogisch begeleider
els.van.den.bossche@vocvo.be
Gsm: 0496 10 71 97
015 44 65 17
 

 

Wablieft

Algemene vragen en vragen over tekstadvies: vraag@wablieft.be of 015 44 65 12
Vragen over abonnementen: abo@wablieft.be of 015 44 65 10
Vragen over boeken: boeken@wablieft.be of 015 44 65 09
 

Farida Barki
Redacteur en trainer
farida.barki@wablieft.be
015 44 65 06
 

Lynn Claerhout
Redacteur en verantwoordelijke promotie
lynn.claerhout@wablieft.be
015 44 65 12
 

Michel Helaers
Redacteur
michel.helaers@wablieft.be
015 44 65 07
 

Katrien Janssens
Redacteur en trainer
katrien.janssens@wablieft.be
0472 71 52 97
 

Ibrahim Moumouh
Lay-out
ibrahim.moumouh@wablieft.be 
015 44 65 07
 

Dominique Piedfort
Redacteur
dominique.piedfort@wablieft.be
015 44 65 07
 

Karina Tuerlinckx
Beheer abonnementen
karina.tuerlinckx@vocvo.be
015 44 65 10
 

Véronique Vasseur
Redacteur en verantwoordelijke project Wablieft-boeken
veronique.vasseur@wablieft.be 
015 44 65 09
 

Onderwijscoördinatoren (onderwijs aan gedetineerden)

Gevangenis

Naam

E-mail

Telefoon

Adres gevangenis

Antwerpen

Lise Donckers

lise.donckers@vocvo.be

03 206 11 14

Begijnenstraat 42
2000 Antwerpen

Mechelen

Hilde Deputter  

hilde.deputter@vocvo.be   

015 44 69 84

Liersesteenweg 2
2800 Mechelen

Hoogstraten

Lotte Claes
Sofie Luyckx
(Annemie Engels)

lotte.claes@vocvo.be
sofie.luyckx@vocvo.be
(annemie.engels@vocvo.be)

03 340 48 04

Gelmelstraat 131
2320 Hoogstraten

Merksplas

Karen Delespaul

karen.delespaul@vocvo.be

Leertrajectbegeleiding:
sofie.luyckx@vocvo.be

014 47 33 56

Steenweg op Wortel 1
2330 Merksplas

Turnhout

Hilde Deputter

hilde.deputter@vocvo.be

Leertrajectbegeleiding:
sofie.luyckx@vocvo.be

014 408 934

Wezenstraat 1
2300 Turnhout

Wortel  

Karen Delespaul

karen.delespaul@vocvo.be

Leertrajectbegeleiding:
sofie.luyckx@vocvo.be

03 340 45 49

Kolonie 17
2323 Wortel

Hasselt 

Veerle Wouters

veerle.wouters@vocvo.be

011 27 81 19

Zwarte Brugstraat 4
3500 Hasselt

Leuven-Centraal

Lien Creemers

 

lien.creemers@vocvo.be

Leertrajectbegeleiding:
marleen.strubbe@vocvo.be

016 30 12 09  

Geldenaaksevest 64
3000 Leuven

Leuven Hulp

Lien Creemers

lien.creemers@vocvo.be

016 30 16 64

Maria Theresiastraat 74
3000 Leuven

Vorst  

Lies Evenepoel

lies.evenepoel@vocvo.be

02 349 74 39

Verbindingslaan 52
1190 Vorst

Sint-Gillis 

Marleen Strubbe

marleen.strubbe@vocvo.be

02 543 56 51

Ducpétiauxlaan 106
1060 Sint-Gillis

Berkendael

Lies Evenepoel

lies.evenepoel@vocvo.be

02 349 32 75

Berkendaelstraat 42-44
1190 Vorst

Gent  

Benedicte De Bock

benedicte.de.bock@vocvo.be

09 234 66 51

Nieuwewandeling 89
9000 Gent

Dendermonde

Niels Jans

(Sara De Hantsetters)

niels.jans@vocvo.be 

(sara.de.hantsetters@vocvo.be)

052 48 49 91

St.-Jacobstraat 26
9200 Dendermonde

Beveren

Niels Jans

(Sara De Hantsetters)

niels.jans@vocvo.be 
(sara.de.hantsetters@vocvo.be)

03 253 45 87

Schaarbeekstraat 2
9120 Beveren

Oudenaarde

Benedicte De Bock

benedicte.de.bock@vocvo.be

055 33 87 79

Bourgondiëstraat 6
9700 Oudenaarde

Brugge

Bart Van Eygen

bart.van.eygen@vocvo.be

050 31 51 08

Lege weg 200
8200 St.-Andries-Brugge

Ieper

Liesbeth De Wit

liesbeth.de.wit@vocvo.be

057 22 05 79

Elverdingsestraat 72
8900 Ieper

Ruiselede

Liesbeth De Wit

liesbeth.de.wit@vocvo.be

051 65 03 92

Bruggesteenweg 128
8755 Ruiselede

 

 

Team Geletterdheid

An Bistmans
Projectmedewerker geletterdheid
an.bistmans@vocvo.be
015 44 65 08
 

Sara Jaminé
Projectleider Strategisch Plan Geletterdheid
sara.jamine@vocvo.be
015 44 65 08
 

Jannik Dirickx
Communicatiemedewerker
jannik.dirickx@vocvo.be
015 44 65 08
 

Cocreatieteam

Miriam Berghmans
Medewerker administratie en Preventieadviseur 
miriam.berghmans@vocvo.be
015 44 65 02
 

Myriam De Cock
Medewerker personeelszaken
myriam.de.cock@vocvo.be
015 44 65 04
 

Joris De Rijck
Medewerker financiën
joris.de.rijck@vocvo.be
015 44 65 03
 

Ludwine Liefooghe
Verantwoordelijke bibliotheek en infotheek
ludwine.liefooghe@vocvo.be
015 44 65 11
 

Jannik Dirickx
Communicatiemedewerker
jannik.dirickx@vocvo.be
015 44 65 08
 

Kaat Vansynghel
Medewerker kwaliteitszorg en beleid
kaat.vansynghel@vocvo.be
0479 26 57 10