Contact en medewerkers

Medewerkers

Directeur

Bart Horemans 
bart.horemans@vocvo.be 
015 446 505
0495 68 14 81
Twitter: @BartHoremans1
 

Coördinatoren

Ilona Plichart
Coördinator Team Duidelijke Taal
ilona.plichart@wablieft.be
015 446 512

 

Els Van den Bossche
Coördinator Team Pedagogische Begeleiding
els.van.den.bossche@vocvo.be
015 446 517

 

Kaat Vansynghel
Coördinator Team Kennis en Informatie
kaat.vansynghel@vocvo.be
015 446 525
 

Team Pedagogische Begeleiding

Katrien Bultynck
Pedagogisch begeleider
voor CBE Gent-Meetjesland-Leieland, CBE Limburg-Zuid, CBE Mechelen
katrien.bultynck@vocvo.be
015 446 515

 

An Cloet (afwezig wegens ziekte)
Pedagogisch begeleider 
voor CBE Gent-Meetjesland-Leieland, CBE Leuven, CBE Limburg-Zuid, CBE Mechelen, CBE ZO-Vlaanderen, CVO SOPRO
an.cloet@vocvo.be
015 446 515

 

Eva Hüwels
Pedagogisch begeleider
voor CBE Leuven-Hageland, CBE Zuid-Oost-Vlaanderen, CVO ISBO, CVO SOPRO, CVO VIVA West-Vlaanderen
eva.huwels@vocvo.be
015 446 518

 

Shalini Roppe
Pedagogisch begeleider 
voor CBE Brusselleer, CBE Kempen, CVO ACE-Groep T, CVO BEC (Brussels Education Center), CVO Strombeek-Grimbergen, CVO Vilvoorde
shalini.roppe@vocvo.be
015 446 516

 

Els Van den Bossche
Pedagogisch begeleider 
voor CBE LiMiNo, CBE Waas en Dender, TKO Antwerpen, CVO VIVA Antwerpen, CVO VIVA Brabant
els.van.den.bossche@vocvo.be
015 446 517

 

Liesbeth Van Schoote
Pedagogisch begeleider 
voor CBE Antwerpen, CBE Brugge-Oostende-Westhoek, CBE Halle-Vilvoorde, CBE Kortrijk-Roeselare
liesbeth.van.schoote@vocvo.be
015 446 518
 

Team Duidelijke Taal (Wablieft)

Farida Barki
Redacteur, trainer en promotieverantwoordelijke
farida.barki@wablieft.be
015 446 506

 

Winke Brits
Redacteur en trainer
winke.brits@wablieft.be
015 446 513

 

Michel Helaers
Redacteur
michel.helaers@wablieft.be
015 446 511

 

Ruud Meert
Redacteur en verantwoordelijke project Wablieft-boeken
ruud.meert@wablieft.be
015 446 509

 

Ibrahim Moumouh
Lay-out
ibrahim.moumouh@wablieft.be  
015 446 514

 

Dominique Piedfort
Redacteur
dominique.piedfort@wablieft.be
015 446 513

 

Ilona Plichart
Coördinator
ilona.plichart@wablieft.be
015 446 512
 

Team Kennis en Informatie

Glen Fobelets
Medewerker publicaties en website
glen.fobelets@vocvo.be
015 446 519

 

Ludwine Liefooghe
Verantwoordelijke bibliotheek en infotheek
ludwine.liefooghe@vocvo.be
015 446 503

 

Kaat Vansynghel
Medewerker kennismanagement
kaat.vansynghel@vocvo.be
015 446 525
 

Algemene Diensten

Miriam Berghmans
Medewerker administratie en Preventieadviseur 
miriam.berghmans@vocvo.be
015 446 502

 

Myriam De Cock
Medewerker personeelszaken
myriam.de.cock@vocvo.be
015 446 507

 

Joris De Rijck
Medewerker financiën
joris.de.rijck@vocvo.be
015 446 508

 

Karina Tuerlinckx
Beheer abonnementen Wablieft-krant en Kleine Wablieft
karina.tuerlinckx@vocvo.be
015 446 510
 

Plan Geletterdheid Verhogen

Caroline Gielens
Projectleider Plan Geletterdheid Verhogen
caroline.gielens@vocvo.be
015 446 505
0497 53 97 25
 

Toolbox Geletterdheid

Eva Hüwels 
Projectcoördinator ESF-project Toolbox Geletterdheid
eva.huwels@vocvo.be
015 446 518
 

Project Doorstroom

Luc Bogaerts
luc.bogaerts@vocvo.be
015 446 522
 

Projectmedewerkers

Inge Van Acker
Projectmedewerker kennis- en expertiseontwikkeling (onderwijs aan gedetineerden)
inge.van.acker@vocvo.be
015 446 519 of 015 446 500
0499 39 04 61

Voor de medewerkers van de stuurgroep volwassenenonderwijs kan je terecht op de website van de stuurgroep.

 

Contact

Vocvo vzw
Kardinaal Mercierplein 1, 2800 Mechelen
Tel.: 015 44 65 00
Fax: 015 44 65 01
vraag@vocvo.be

Rekeningnummer
IBAN: BE44 0682 1258 7045
BIC: GKCCBEBB

Vocvo is telefonisch bereikbaar op het nummer 015 44 65 00:

  • van maandag tot vrijdag: van 9 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17 uur (dinsdag en vrijdag tot 16.30 uur)
  • op woensdagnamiddag is het secreatariaat telefonisch niet bereikbaar. Onze medewerkers kan je dan wel bereiken.

Momenteel verzorgen anderstalige stagiairs het telefonisch onthaal. Bedankt voor je begrip!