Contact en medewerkers

Contact

Vocvo vzw
Kardinaal Mercierplein 1, 2800 Mechelen
Tel.: 015 44 65 00
Fax: 015 44 65 01
vraag@vocvo.be

Rekeningnummer
IBAN: BE44 0682 1258 7045
BIC: GKCCBCBB

Vocvo is telefonisch bereikbaar op het nummer 015 44 65 00:

  • van maandag tot vrijdag: van 9 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17 uur (dinsdag en vrijdag tot 16.30 uur)
  • op woensdagnamiddag is het secreatariaat telefonisch niet bereikbaar. Onze medewerkers kan je dan wel bereiken.

Momenteel verzorgen anderstalige stagiairs het telefonisch onthaal. Bedankt voor je begrip!

Tijdens de paasvakantie is het secretariaat van Vocvo telefonisch niet bereikbaar.

 

Medewerkers

Directeur

Bart Horemans 
bart.horemans@vocvo.be 
015 446 505
0495 68 14 81
Twitter: @BartHoremans1

Coördinatoren

Ilona Plichart
Coördinator Team Duidelijke Taal
ilona.plichart@wablieft.be
015 446 512

Els Van den Bossche
Coördinator Team Pedagogische Begeleiding
els.van.den.bossche@vocvo.be
015 446 517

Kaat Vansynghel
Coördinator Team Kennis en Informatie
kaat.vansynghel@vocvo.be
015 446 525

Team Pedagogische Begeleiding

An Cloet
Pedagogisch begeleider 
voor CBE Mechelen, CBE Leuven, CBE Gent, CBE Limburg-Zuid, CVO Sopro, CBE ZO-Vlaanderen
an.cloet@vocvo.be
015 446 515

Shalini Roppe
Pedagogisch begeleider 
voor CBE Kempen, CBE Brusselleer, CVO Brussels Education Center, CVO Vilvoorde, CVO Strombeek-Grimbergen, CVO ACE Groep T
shalini.roppe@vocvo.be
015 446 516

Sophie Stroobants
Pedagogisch begeleider
sophie.stroobants@vocvo.be

Els Van den Bossche
Pedagogisch begeleider 
voor CBE Waas en Dender, CBE LiMiNo, CVO VIVA Antwerpen, CVO VIVA Brabant, TKO Antwerpen, CBE Halle-Vilvoorde
els.van.den.bossche@vocvo.be
015 446 517

Matthias Vienne
Pedagogisch begeleider 
voor CBE Brugge Oostende Westhoek, CBE Kortrijk Roeselare, CBE Antwerpen, CVO VIVA West-Vlaanderen, CVO VIVA Oost-Vlaanderen, CVO ISBO
matthias.vienne@vocvo.be
015 446 518

Team Duidelijke Taal (Wablieft)

Farida Barki
Redacteur, trainer en promotieverantwoordelijke
farida.barki@wablieft.be
015 446 506

Winke Brits
Redacteur en trainer
winke.brits@wablieft.be
015 446 513

Michel Helaers
Redacteur
michel.helaers@wablieft.be
015 446 511

Ruud Meert
Redacteur en verantwoordelijke project Wablieft-boeken
ruud.meert@wablieft.be
015 446 509

Ibrahim Moumouh
Lay-out
ibrahim.moumouh@wablieft.be  
015 446 514

Dominique Piedfort
Redacteur
dominique.piedfort@wablieft.be
015 446 513

Ilona Plichart
Coördinator
ilona.plichart@wablieft.be
015 446 512

Team Kennis en Informatie

Glen Fobelets
Medewerker publicaties en website
glen.fobelets@vocvo.be
015 446 502

Ludwine Liefooghe
Verantwoordelijke bibliotheek en infotheek
ludwine.liefooghe@vocvo.be
015 446 503

Kaat Vansynghel
Medewerker kennismanagement
kaat.vansynghel@vocvo.be
015 446 525

Algemene Diensten

Masood Ahmadi
Medewerker logistiek

Miriam Berghmans
Medewerker administratie en Preventieadviseur 
miriam.berghmans@vocvo.be
015 446 500

Myriam De Cock
Medewerker personeelszaken
myriam.de.cock@vocvo.be
015 446 507

Joris De Rijck
Medewerker financiën
joris.de.rijck@vocvo.be
015 446 508

Karina Tuerlinckx
Beheer abonnementen Wablieft-krant en Kleine Wablieft
karina.tuerlinckx@vocvo.be
015 446 510

Plan Geletterdheid Verhogen

Caroline Gielens
Projectleider Plan Geletterdheid Verhogen
caroline.gielens@vocvo.be
015 446 505
0497 53 97 25

Toolbox Geletterdheid

Eva Hüwels 
Projectcoördinator ESF-project Toolbox Geletterdheid
eva.huwels@vocvo.be

Project Doorstroom

Luc Bogaerts
luc.bogaerts@vocvo.be
015 446 522

Projectmedewerkers

Voor de medewerkers van de stuurgroep volwassenenonderwijs kan je terecht op de website van de stuurgroep.