Contact en medewerkers

Medewerkers

Directeur

Bart Horemans 
bart.horemans@vocvo.be 
015 446 505
0495 68 14 81
Twitter: @BartHoremans1
 

Coördinatoren

Inge Van Acker
Algemeen coördinator onderwijs aan gedetineerden
inge.van.acker@vocvo.be
015 446 504
0499 39 04 61
 

Els Van den Bossche
Coördinator Team Pedagogische Begeleiding
els.van.den.bossche@vocvo.be

 

Team Pedagogische Begeleiding

Vragen over pedagogische begeleiding
pedagogische.begeleiding@vocvo.be
015 446 516
 

An Cloet
Pedagogisch begeleider
an.cloet@vocvo.be
 

Siegfried Coudenys
Pedagogisch begeleider
siegfried.coudenys@vocvo.be

 

Carolien Fuchs
Pedagogisch begeleider
carolien.fuchs@vocvo.be
 

Ann Pevernagie
Pedagogisch begeleider
ann.pevernagie@vocvo.be

 

Shalini Roppe
Pedagogisch begeleider
shalini.roppe@vocvo.be
 

Els Van den Bossche
Pedagogisch begeleider
els.van.den.bossche@vocvo.be
 

Karolien Van Goidsenhoven
Pedagogisch begeleider
karolien.van.goidsenhoven@vocvo.be

 

Wim Verbinnen
Pedagogisch begeleider
wim.verbinnen@vocvo.be

 

Wablieft

Farida Barki
Redacteur, trainer en promotie
farida.barki@wablieft.be
015 446 506
 

Lynn Claerhout
Redacteur en verantwoordelijke promotie
lynn.claerhout@wablieft.be
015 44 65 12
 

Michel Helaers
Redacteur
michel.helaers@wablieft.be
015 446 511
 

Ruud Meert
Redacteur en verantwoordelijke project Wablieft-boeken
ruud.meert@wablieft.be
015 446 509
 

Ibrahim Moumouh
Lay-out
ibrahim.moumouh@wablieft.be  
015 446 514
 

Dominique Piedfort
Redacteur
dominique.piedfort@wablieft.be
015 446 513
 

Karina Tuerlinckx
Beheer abonnementen
karina.tuerlinckx@vocvo.be
015 446 510
 

Onderwijscoördinatoren (onderwijs aan gedetineerden)

De contactgegevens vind je op de website van Klasbak.

 

Team Geletterdheid

An Bistmans
Projectmedewerker geletterdheid
an.bistmans@vocvo.be 
015 446 500
 

Glen Fobelets
Communicatieverantwoordelijke
glen.fobelets@vocvo.be
015 446 519
 

Sara Jaminé
Projectleider Strategisch Plan Geletterdheid Verhogen
sara.jamine@vocvo.be

 

Cocreatieteam

Miriam Berghmans
Medewerker administratie en Preventieadviseur 
miriam.berghmans@vocvo.be
015 446 502
 

Myriam De Cock
Medewerker personeelszaken
myriam.de.cock@vocvo.be
015 446 507
 

Joris De Rijck
Medewerker financiën
joris.de.rijck@vocvo.be
015 446 508
 

Glen Fobelets
Medewerker publicaties en website
glen.fobelets@vocvo.be
015 446 519
 

Ludwine Liefooghe
Verantwoordelijke bibliotheek en infotheek
ludwine.liefooghe@vocvo.be
015 446 503
 

Kaat Vansynghel
Medewerker kennismanagement
kaat.vansynghel@vocvo.be
015 446 525

 

Contact

Vocvo vzw
Kardinaal Mercierplein 1, 2800 Mechelen
Tel.: 015 44 65 00
Fax: 015 44 65 01
vraag@vocvo.be

Rekeningnummer
IBAN: BE44 0682 1258 7045
BIC: GKCCBEBB

Vocvo is telefonisch bereikbaar op het nummer 015 44 65 00:

  • van maandag tot vrijdag: van 9 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17 uur (dinsdag en vrijdag tot 16.30 uur)
  • op woensdagnamiddag is het secreatariaat telefonisch niet bereikbaar. Onze medewerkers kan je dan wel bereiken.