Contact en medewerkers

Medewerkers

Directeur

Bart Horemans 
bart.horemans@vocvo.be 
015 446 505
0495 68 14 81
Twitter: @BartHoremans1
 

Coördinatoren

Ilona Plichart
Coördinator Wablieft
ilona.plichart@wablieft.be
015 446 512

 

Inge Van Acker
Algemeen coördinator onderwijs aan gedetineerden
inge.van.acker@vocvo.be
015 446 504
0499 39 04 61

 

Els Van den Bossche
Coördinator Team Pedagogische Begeleiding
els.van.den.bossche@vocvo.be
015 446 517

 

Team Pedagogische Begeleiding

Winke Brits                                                                   
Pedagogisch begeleider   
winke.brits@vocvo.be                               
015 446 513

 

Katrien Bultynck
Pedagogisch begeleider
voor CBE Gent-Meetjesland-Leieland, CBE Limburg-Zuid, CBE Mechelen
katrien.bultynck@vocvo.be
015 446 515

 

An Cloet (afwezig wegens ziekte)
Pedagogisch begeleider 
voor CBE Gent-Meetjesland-Leieland, CBE Leuven, CBE Limburg-Zuid, CBE Mechelen, CBE ZO-Vlaanderen, CVO SOPRO
an.cloet@vocvo.be
015 446 515

 

Eva Hüwels
Pedagogisch begeleider
voor CBE Leuven-Hageland, CBE Zuid-Oost-Vlaanderen, CVO ISBO, CVO SOPRO, CVO VIVA West-Vlaanderen
eva.huwels@vocvo.be
015 446 518

 

Shalini Roppe
Pedagogisch begeleider 
voor CBE Brusselleer, CBE Kempen, CVO ACE-Groep T, CVO BEC (Brussels Education Center), CVO Strombeek-Grimbergen, CVO Vilvoorde
shalini.roppe@vocvo.be
015 446 516

 

Els Van den Bossche
Pedagogisch begeleider 
voor CBE LiMiNo, CBE Waas en Dender, TKO Antwerpen, CVO VIVA Antwerpen, CVO VIVA Brabant
els.van.den.bossche@vocvo.be
015 446 517

 

Liesbeth Van Schoote
Pedagogisch begeleider 
voor CBE Antwerpen, CBE Brugge-Oostende-Westhoek, CBE Halle-Vilvoorde, CBE Kortrijk-Roeselare
liesbeth.van.schoote@vocvo.be
015 446 518
 

Wablieft

Farida Barki
Redacteur, trainer en promotie
farida.barki@wablieft.be
015 446 506

 

Winke Brits
Redacteur, trainer en promotie
winke.brits@wablieft.be
015 446 513

 

Lynn Claerhout
Redacteur
lynn.claerhout@wablieft.be
015 44 65 11

 

Michel Helaers (in loopbaanonderbreking tot eind oktober 2015)
Redacteur
michel.helaers@wablieft.be
015 446 511

 

Ruud Meert
Redacteur en verantwoordelijke project Wablieft-boeken
ruud.meert@wablieft.be
015 446 509

 

Ibrahim Moumouh
Lay-out
ibrahim.moumouh@wablieft.be  
015 446 514

 

Dominique Piedfort
Redacteur
dominique.piedfort@wablieft.be
015 446 513

 

Ilona Plichart
Coördinator
ilona.plichart@wablieft.be
015 446 512

 

Karina Tuerlinckx
Beheer abonnementen
karina.tuerlinckx@vocvo.be
015 446 510

 

Onderwijscoördinatoren (onderwijs aan gedetineerden)

De contactgegevens vind je op de website van Klasbak.

 

 

Plan Geletterdheid Verhogen

Caroline Gielens
Projectleider Plan Geletterdheid Verhogen
caroline.gielens@vocvo.be
015 446 505
0497 53 97 25
 

Toolbox Geletterdheid

Eva Hüwels 
Projectcoördinator ESF-project Toolbox Geletterdheid
eva.huwels@vocvo.be
015 446 518
 

Project Doorstroom

Luc Bogaerts
luc.bogaerts@vocvo.be
015 446 522

 

Cocreatieteam

Miriam Berghmans
Medewerker administratie en Preventieadviseur 
miriam.berghmans@vocvo.be
015 446 502

 

Myriam De Cock
Medewerker personeelszaken
myriam.de.cock@vocvo.be
015 446 507

 

Joris De Rijck
Medewerker financiën
joris.de.rijck@vocvo.be
015 446 508

 

Glen Fobelets
Medewerker publicaties en website
glen.fobelets@vocvo.be
015 446 519

 

Ludwine Liefooghe
Verantwoordelijke bibliotheek en infotheek
ludwine.liefooghe@vocvo.be
015 446 503

 

Kaat Vansynghel
Medewerker kennismanagement
kaat.vansynghel@vocvo.be
015 446 525

 

Projectmedewerkers

Voor de medewerkers van de stuurgroep volwassenenonderwijs kan je terecht op de website van de stuurgroep.

 

Contact

Vocvo vzw
Kardinaal Mercierplein 1, 2800 Mechelen
Tel.: 015 44 65 00
Fax: 015 44 65 01
vraag@vocvo.be

Rekeningnummer
IBAN: BE44 0682 1258 7045
BIC: GKCCBEBB

Vocvo is telefonisch bereikbaar op het nummer 015 44 65 00:

  • van maandag tot vrijdag: van 9 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17 uur (dinsdag en vrijdag tot 16.30 uur)
  • op woensdagnamiddag is het secreatariaat telefonisch niet bereikbaar. Onze medewerkers kan je dan wel bereiken.

Momenteel verzorgen anderstalige stagiairs het telefonisch onthaal. Bedankt voor je begrip!